Партнери

 https://mytishhi.diezel76.ru/catalog/for/dvigateli-na-pogruzchiki/ Двигатели на Погрузчики в Мытищах
Home Інше А раптом це не геморой?
А раптом це не геморой? PDF Друк E-mail
06.02.2012 10:12

А раптом це не геморой?У багатьох з нас є машина, і ми чудово знаємо, як більшість автоаматорів відносяться до своїх «ластівок». Щонайменший стукіт, сторонній шум – і дбайливий автовласник тут же їде на станцію техобслуговування. Адже дрібний ремонт і профілактика обійдуться в значно меншу суму, ніж капітальна заміна двигуна, наприклад. Та і залишитися «безкінним» на довгий термін зовсім не хочеться. Чому ми не піклуємося так само про свій організм? Він може роками «кричати» нам про неблагополуччя – дискомфортом, болем, неприємними відчуттями, але ми ігноруємо його, поки грім не пролунає.

Всім відомо, що хворобу легше попередити, ніж лікувати, а лікувати її набагато простіше і результативніше на початкових стадіях. Але цим правилом багато хто з нас нехтує і розплачується за свою безпечність власним здоров'ям. В першу чергу це стосується онкологічних захворювань.

Якщо говорити про проктологічні захворювання, то багато хто з них на ранніх стадіях не має яскраво виражених проявів. Тому навіть невеликі і, на ваш погляд, неістотні симптоми, такі як періодичні проноси або запори, схуднення, свербіння в області заднього проходу, виділення слизу, а тим більше кров при дефекації (у калі або на туалетному папері) – це привід звернутися до фахівця-проктолога. Багато хто вважає, що кровотеча з прямої кишки або поява вузлів – це банальний геморой. Можливо, це і так, але ці прояви можуть бути симптомами серйозніших захворювань.

Останніми роками збільшилося число захворювань раком прямої і ободової кишки, причому нерідко рак виявляється у молодих людей. Але і доброякісні захворювання прямої і ободової кишки, якщо їх вчасно не виявити і не почати лікування, можуть стати причиною серйозних проблем. Так, кровотечі при геморої, навіть незначні, можуть сприяти розвитку анемії. При хронічному випаданні гемороїдальних вузлів травмуються стінки анального каналу, формуються тріщини, свищі. Можливо гнійне розплавлення клітковини прямої кишки – парапроктит. І тоді буде необхідна операція. На ранніх же стадіях і анальні тріщини, і геморой, і поліпи можна вилікувати, не вдаючись до хірургічного втручання.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org