Самое популярное

Партнери


Home Новини Здоровий спосіб життя виявився не пов'язаний із довголіттям
Здоровий спосіб життя виявився не пов'язаний із довголіттям PDF Друк E-mail
Автор: Administrator   
04.10.2016 17:14

Прийнято вважати, що, правильно харчуючись і дотримуючись інші принципи ЗСЖ, можна підтримати своє здоров'я і продовжити таким чином життя. Але в новій публікації у The Guardian, яка розповіла про дослідження вчених з США, стверджується, що в деяких випадках здоровий спосіб життя ніяк не впливає на раннє старіння і смертність.

Навіть правильне харчування, заняття спортом та відмова від шкідливих звичок не допомагають від передчасного старіння, скорочує життя, говориться в статті про нову роботу фахівців з Каліфорнійського університету. До такого висновку вчені прийшли, резюмувавши результати наукового проекту з участю 13 тисяч добровольців.

Дослідники визначали біологічний вік випробовуваних за допомогою метилювання ДНК — фактора, що робить вплив на роботу гена, який, в свою чергу, впливає на старіння. Вони виявили, що один чоловік двадцять серед учасників демонстрував маркери ризику передчасної смерті на 50% вище норми.

Така генетична особливість може безпосередньо корелювати з раннім відходом з життя, при цьому не будуть мати істотного впливу навіть звички, незалежно від ступеня їх здорового потенціалу, переконані автори роботи. Так, 60-річний чоловік може померти раніше, ніж його палить ровесник, відзначають медики.

У той же час наявність шкідливих звичок може призвести до скорочення і без того недовгої в силу генетичних особливостей життя, підкреслили дослідники.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org