Самое популярное

Партнери


Home Новини Мексиканцям видалили жир ультразвуком
Мексиканцям видалили жир ультразвуком PDF Друк E-mail
Автор: yourhealthspace.org   
15.07.2004 10:37

Американські дослідники випробували на добровольцях з Мексики апарат, що видаляє жир за допомогою ультразвуку, повідомляє Associated Press. На розробку цього приладу було витрачено близько 27 мільйонів доларів. Як стверджують його виробник, компанія LipoSonix, апарат може зруйнувати жирову тканину, без якого-небудь пошкодження шкіри.

Як показали випробування, дія ультразвуку не викликає серйозного запалення шкіри або підшкірної клітковини, а також не призводить до такого серйозного ускладнення, як жирова емболія судин.

Розробники приладу поки що не можуть точно сказати, куди йде жир з "оброблених" частин тіла. Частина його, вважають вони, запалюється і переробляється імунною системою, інша частина поступає в кровотік, звідки або виводиться або відкладається у іншому місці.

Деякі методи ліпосакції також передбачають застосування ультразвуку, який руйнує жир перед відсмоктуванням. Проте при ліпосакції все одно доводиться проколювати шкіру, що робить процедуру менш безпечною.

Кілька років тому про створення подібного ультразвукового апарату вже повідомляли ізраїльські учені. Проте застосування їх приладу обмежилося дослідами на свинях.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org