Самое популярное

Партнери


Home Новини Після 8 пломб людині загрожує отруєння ртуттю
Після 8 пломб людині загрожує отруєння ртуттю PDF Друк E-mail
Автор: Administrator   
04.10.2016 18:25

Після 8 встановлених зубних пломб рівень ртуті в організмі може підвищитися. До такого висновку прийшли дослідники з Університету Джорджії в США.

Зубні амальгамний пломби використовуються у стоматології більше 150 років з-за своєї широкої доступності і тривалості дії. Проте приблизно половина з компонентів містить ртуть - важкий метал, який токсичний для організму при великому його кількості. Відомо, що отруєння ртуттю призводять до пошкодження мозку, серця, нирок, легень та імунної системи. І ось тепер американські вчені з'ясували, що після 8 встановлених зубних пломб рівень ртуті в організмі людини здатний небезпечно збільшитися.

«Якщо ви поставили одну зубну пломбу, то в цьому, мабуть, немає нічого страшного, - говорять дослідники. - Проте якщо з часом стоматологи встановили вам більше 8 пломб, то потенційний ризик розвитку небезпечних побічних ефектів через отруєння ртуттю значно зростає. Ми з'ясували, що після установки 8 пломб вміст ртуті в організмі пацієнта буває на 150% вище в порівнянні з тими людьми, які взагалі не мають жодної пломби».

Результати цього дослідження дозволяють припустити, що мікробіота кишечника людини - збори мікроорганізмів, що мешкають в кишечнику, - може трансформувати різні форми ртуті. Більш того, дослідження показало, що істотне збільшення найбільш токсичною різновиди цього металу метилової ртуті також пов'язано з установкою зубних пломб. Метиловая ртуть небезпечна для людини навіть при більш низькому її зміст, ніж звичайна ртуть.

Нарешті, дослідники спостерігали і за впливом полімерних композитів - не містять ртуті альтернатив для зубних пломб, які можуть випускати в організм деяку кількість бісфенолу А, який викликає розлади розвитку і репродуктивної системи.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org