Самое популярное

Партнери


Home Новини Жінки повинні спати довше від чоловіків
Жінки повинні спати довше від чоловіків PDF Друк E-mail
Автор: Administrator   
04.10.2016 15:27

Представницям прекрасної статі необхідно більше часу на сон, кажуть британські вчені. Причина в тому, що жінки і чоловіки по-різному задіють півкулі головного мозку. Відповідно, у них по-різному відбувається і витрата енергії, визначає необхідну тривалість сну.

Різниця в потребах чоловіки і жінки на сон становить від 20 хвилин до години. В рамках наукового дослідження фахівці прийшли до висновку, що жіночих головний мозок жінок працює у певному сенсі інтенсивніше, а тому йому потрібно більше часу на відновлення.

Своє твердження вчені підтвердили експериментом за участю 950 добровольців обох статей. За допомогою спеціальної апаратури учасникам вимірювали мозкову активність, особливо в тих ділянках, які відповідають за сон. Зокрема, фізіологів цікавило питання залежності роботи мозку від тривалості сну.

Експеримент показав, що у чоловіків постійно функціонує одна півкуля мозку, а друге використовується лише періодично. У жінок же на протязі всього дня задіяні обидві півкулі. Така активність пояснюється тим, що слабка стать намагається вирішувати одночасно кілька завдань. Мозок жінок витрачає більше енергії, тому що має потребу в більш тривалому відпочинку, передає BBC.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org