Самое популярное

Партнери


Home Новини Забагато вітамінів - також недобре
Забагато вітамінів - також недобре PDF Друк E-mail
Автор: Administrator   
05.04.2014 20:12

Те, що вітаміни – добре, знають, мабуть, все. Але важливо пам'ятати, що їх надлишок у багатьох випадках може приводити до небажаних наслідків. Науковці постійно досліджують вплив вітамінів на організм людини – і кожного разу рекомендують інші норми споживання того або іншого вітаміну. Які ж норми є актуальними сьогодні?

Рекомендоване вживання продуктів, які містять, наприклад, вітамін С, було останнім часом підвищено – для повного насичення організму. Тепер жінкам рекомендується щодня вживати 75 міліграм вітаміну С, а чоловікам – 90 міліграм. Через те, що курці найбільше схильні до дії вільних радикалів, які наносять шкоди організму, а витрата вітаміну С відбувається у них швидше, їм потрібно додатково 35 міліграм. Попередня добова доза для дорослих складала лише 60 міліграм.

Автори відповідного дослідження підтверджують, що дози вітаміну С можуть бути легко одержані і без застосування в їжу будь-яких доповнень – досить мати в своєму раціоні цитрусові, картопля, зелень і тому подібне. Наприклад, стакан апельсинового соку дає організму 100 міліграм вітаміну С. Також було переглянуто і максимально допустимі дози споживання вітаміну С. Зараз вона складає 2000 міліграм на день для дорослої людини. Вживання більшої кількості вітаміну С вабить пронос.

А ось рекомендований рівень вживання вітаміну Е – 15 міліграм на день і для жінок, і для чоловіків. Основними продуктами, які містять вітамін е, є горіхи, злаки, печінка і багато овочів. Цей антиоксидант містить важливий компонент – альфа-токоферол. Цю єдину речовину, яку кров, коли потрібне, може транспортувати до кліток. Старий рівень споживання вітаміну Е складав 8 міліграм для чоловіків і 6,4 – для жінок.

Максимально допустимий рівень вживання альфа-токоферола не перевищує 1000 міліграм в день. Ця кількість еквівалентно приблизно 1500 міжнародним одиницям D-альфа-токоферола, що його іноді називають “натуральним джерелом” вітаміну Е, або 1100 міжнародним одиницям DL-альфа-токоферолу – синтетичної версії вітаміну Е. У людей, які перевищують максимально допустиму дозу, можуть розвинутися неконтрольовані кровотечі, тому що вітамін Е також діє як засіб, який запобігає згортанню крові.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org