Самое популярное

Партнери


Home Новини Озвучено причину старіння через воду
Озвучено причину старіння через воду PDF Друк E-mail
Автор: Administrator   
23.09.2022 09:56

Російські фахівці з Балтійського федерального університету імені Канта та Чуваського державного університету імені Ульянова озвучили причину, через яку деякі добавки у питній воді можуть запускати процес старіння. Про це повідомляє РИА Новости із посиланням на прес-службу університету.

У результаті дослідження вчені проаналізували склад води, збагаченої солями кремнію, і навіть вивчили її впливом геть організм тварин. Виявилося, що кремній всмоктується з кишечника з водорозчинних силікатів, після чого впливає на всі системи організму, викликаючи запалення і старіння. Експерименти проводилися на різних тваринах, і кожного разу автори отримували одні й ті самі результати, що може говорити про те, що висновки можна застосовувати і до людей, принаймні в області імунної системи та кишечника.

Фахівці також наголосили, що зупинити процес, який активізувався на клітинному рівні, вже неможливо. Крім того, вони сподіваються, що медики звернуть на отримані дані увагу, і зможуть пояснити, що «застосування добавок, що містять біозасвоюваний кремній, є небезпечним для здоров'я».

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org