Самое популярное

Партнери


Home Новини Брак відпочинку губить життя більшості
Брак відпочинку губить життя більшості PDF Друк E-mail
Автор: Administrator   
04.10.2016 16:41

Дослідники з Даремського університету (Великобританія) провели анкетування людей з 134 країн світу, - отримані дані говорять про те, що більшість страждає від недостатньої кількості відпочинку. На думку вчених, це серйозний фактор того, що люди не відчувають задоволеності своїм життям.

Зокрема, в ході опитування, в якому брали участь понад 18 тисяч осіб, понад двох третин респондентів (68%) заявили: їм катастрофічно не вистачає відпочинку. Третина учасників повідомила, що, по їх відчуттям, їм потрібно відпочивати більше, ніж середній людині.

Проаналізувавши отриману інформацію, британські дослідники визначили кореляцію між відпочинком та задоволенням собою людей, а також тим, як складається їхнє життя. Виявилося, що між потребою у відпочинку і емоційним станом є тісний зв'язок і пряма. «Люди, які повідомили, що їм не вистачає відпочинку, були в цілому менш щасливі і задоволені тим, як складається їхнє життя. А респонденти, задоволені кількістю часу, присвяченого відпочинку, набрали вдвічі більше балів за «шкалою щастя», ніж ті, кому відпочинку постійно не вистачає», - розповіли автори роботи.

Вчені повідомили, що респонденти, які набрали найвищі бали за «шкалою щастя», в середньому відпочивали в попередній опитуванням день протягом 5-6 годин. Але стосовно до всіх учасників дослідження у середньому обсяг відпочинку склав 3 години 8 хвилин на людину, що, за словами фахівців, недостатньо.

Найбільш завантаженими виявилися молодь, люди, у яких великі сім'ї або багато підопічних, а також ті, хто працює по ночах, відзначили експерти: у волонетров з цих категорій виявилися самі низькі бали за «шкалою щастя».

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org