Самое популярное

Партнери


Home Новини Віагра допоможе альпіністам і гіпертонікам
Віагра допоможе альпіністам і гіпертонікам PDF Друк E-mail
Автор: yourhealthspace.org   
05.08.2004 06:43

Один з трьох відомих препаратів для відновлення потенції - віагра - знайшов своє застосування в абсолютно несподіваній сфері - альпінізмі, повідомляє ВВС News.

Учені з Університету Гайссена (University of Geissen), Німеччина, встановили, що віагра здатна запобігти легеневим проблемам, які виникають в альпіністів під час підйому на велику висоту.

Ці проблеми, пов'язані з розрідженістю повітря і, як наслідок, меншою кількістю кисню, що надходить у кров, можуть викликати вторинну легеневу гіпертензію.

Пов'язаний цей стан з рефлекторним спазмом легеневих артеріол зокрема в умовах зниження концентрації кисню в навколишньому повітрі. Артеріальна гіпертензія розвивається при цілій низці захворювань, і від неї в Європі і США страждає не менше 100 тисяч осіб.

Дослідники як "морських свинок" використовували 14 здорових чоловіків-альпіністів, що сходили на Еверест.

Піддослідним давали або віагру, або плацебо (пустушку) і обстежували як на рівні моря, так і на висоті - на рівні базового табору. Було встановлено, що віагра значно знижує підвищено артеріальний тиск і покращує транспорт кисню кров'ю в обох випадках.

Учені під керівництвом доктора Фрідріха Гріммінгера (Friedrich Grimminger) відзначили, що це перший препарат, який однаково добре діяв на будь-якій висоті.

На думку використовувати віагру для таких незвичайних цілей дослідників наштовхнула деяка схожість в процесах кровопостачання тканин статевого члена (запалих тіл) і альвеол легенів. У обох випадках важливу роль грає фермент фосфодіестерази, який обмежує ерекцію і викликає спазм артеріол легенів.

Віагра, яка блокує фосфодіестеразу, виявляється корисною не тільки для вирішення проблем з ерекцією, але і для поліпшення мікроциркуляції в легеневій тканині.

Доктор Гріммінгер сподівається, що їх дослідження допоможуть знайти спосіб боротися з легеневою гіпертензією при хронічних захворюваннях легенів.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org