Самое популярное

Партнери


Home Новини Ринок приватної медицини в Удмуртії виріс на 30%
Ринок приватної медицини в Удмуртії виріс на 30% PDF Друк E-mail
Автор: worldua.info   
19.10.2014 08:32

Всього в республіці зареєстровано 514 суб'єктів приватної системи охорони здоров'я.
В Іжевську пройшов I республіканський Форум медичних організацій приватної системи охорони здоров'я «Державна і приватна медицина - шляхи партнерства та перспективи розвитку».За даними Управління з ліцензування медичної та фармацевтичної діяльності при Уряді КР в 2013 році на території Удмуртії медичну діяльність здійснювали 514 суб'єктів приватної системи охорони здоров'я. Серед 12 регіонів ПФО, що надають відомості про кількість приватних медичних організацій на 100 тисяч населення, Удмуртія займає шосте місце (33,8 організацій на 100 тисяч населення).

Найбільш активно в нашій республіці розвивається ринок медичних послуг в стоматології, офтальмології, урології, гінекології, косметології, медичної та лабораторної діагностики, фармації. За останні п'ять років кількість ліцензіатів у фармацевтичному бізнесі зросла майже на 30%.

З доповіддю про роль та місце приватних медичних організацій у сфері охорони здоров'я громадян УР виступив позаштатний радник Глави Удмуртії Олександр Кобзєв. Він відзначив переваги і мінуси приватної медицини. За його словами, однією з проблем недержавного сектору охорони здоров'я є те, що держава не контролює якість надаваних послуг, у зв'язку з чим на ринку з'являються недобросовісні підприємці, чия медична діяльність завдає шкоди життю та здоров'ю громадян.
Перед учасниками заходу з вітальним словом виступив Глава Удмуртії Олександр Соловйов. Керівник республіки зазначив, що необхідною умовою ефективного функціонування республіканської системи охорони здоров'я є розвиток інституту державно-приватного партнерства.

Олександр Соловйов висловив надію, що в ході Форуму представники державної та приватної системи охорони здоров'я знайдуть спільні шляхи вирішення наявних проблем галузі, і їх спільні зусилля будуть спрямовані на підвищення доступності якісної медичної допомоги. За підсумками роботи учасники Форуму прийняли Резолюцію, в якій відображені основні пропозиції з розвитку приватної системи охорони здоров'я в Удмуртської Республіці.

Оновлено 19.10.2014 08:34
 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org