Самое популярное

Партнери


Home Новини Теракти знижують кількість серцевих нападів
Теракти знижують кількість серцевих нападів PDF Друк E-mail
Автор: yourhealthspace.org   
24.10.2001 06:33

Загроза тероризму, яка нависла над західними країнами, сприятливо відображається на здоров'ї громадян. Як повідомляє агентство Ananova, з такою заявою виступив один канадський кардіолог. На доказ своїх слів вони наводять досвід військових років.

На думку Енді Вайлгоша (Andy Wielgosz), представника канадського Фонду вивчення хвороб серця та інсульту, хвилювання і страх, на відміну від гніву, допомагають знизити ризик захворювань серця. Ці відчуття можуть бути неприємними, але вони стимулюють волю до життя та інстинкт самозбереження.

Це підтверджується історичними даними. Дослідження, проведені в Нідерландах, свідчать, що під час Другої Світової війни частота серцевих нападів впала. Багато людей, що побували в концтаборах, пізніше розповідали про те, як воля до життя допомагала їм справлятися з хворобами.

Інший канадський кардіолог доктор Пол Доріан (Paul Dorian) з Торонто вважає, що цей феномен можна частково пояснити тим, що налякані терористами люди проводять менше часу на роботі і більше часу удома з дітьми, більше рухаються і менше літають літаками.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org