Самое популярное

Партнери


Home Новини Татуювання на руці хворого хлопчика врятувала йому життя
Татуювання на руці хворого хлопчика врятувала йому життя PDF Друк E-mail
Автор: Administrator   
11.08.2018 12:12

У Китаї поліція виявила загубився хлопчика, на руці якого було татуювання з мобільним номером його матері. Про це повідомляє газета ПОСТУП.

Дитину знайшли блукаючою по автомагістралі між містами Веньчжоу і Тайчжоу в китайській провінції Чжецзян. На руці хлопчика були витатуювані цифри двох мобільних номерів, один з яких був закреслений.

У доповіді про подію йдеться, що хлопчик зник з дому за кілька днів до цього. Він не зміг відповісти, як його звуть і де він живе. Тоді офіцери зрозуміли, що у підлітка серйозні проблеми з психічним здоров'ям і зателефонували за номером, вказаним на татуюванні.

На дзвінок відповіла мати хлопчика: вона приїхала у відділок і забрала його. Виявилося, що той втік з дому вночі, коли батьки спали. Ймовірно, поблукавши по окрузі, він не зміг пригадати дорогу додому і загубився.

«Я залишила свій номер телефону прямо на його передпліччі, щоб, якщо він заблукає, кожен, хто знайшов його, зміг зв'язатися зі мною», - зазначила жінка.

У місцевих соцмережах високо оцінили ідею татуювання: користувачі назвали її рішення справжньою материнської відданістю. У поліції зазначили, що батьки дітей з подібними відхиленнями можуть також використовувати менш радикальний спосіб - пристрої стеження з GPS.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org