Самое популярное

Партнери


Home Новини Сивина – ознака чудового здоров'я
Сивина – ознака чудового здоров'я PDF Друк E-mail
Автор: Аліна НЕДЕЛІНА   
03.12.2012 06:50

Сивина – бич жіночої половини населення планети і деякої частини чоловічої. Вона робить прекрасну стать малоабливою і тому з сивим волоссям активно борються. Звідки береться сивина і чому її вважають ознакою здоров'я?Ученими доведено, що на появу сивого волосся у людини впливає спадковість. Можна скільки завгодно старатися не нервувати, змінювати спосіб життя, раціон харчування, вживати масу вітамінів, але якщо ваші батьки посивіли у 30 років, то найімовірніше вам мало допоможуть всі ці хитрування. Проте є чинники, які можуть посилити ситуацію. Сильний стрес – суттєвий каталізатор появи сивини, але недавно учені зробили відкриття: сиве волосся з'являється через часте їх фарбування. Дослідження показало, що хімічна дія на структуру волоса впливає на вироблення меланіну. Цей пігмент, що дає волоссю природний колір, виробляється все менше і менше з кожною подальшою процедурою фарбування, поки не перестає вироблятися організмом зовсім. Тоді починає рости знебарвлене волосся, його фолікули руйнуються, відбувається стрімка втрата волосяного покриву. Учені радять застосовувати якісні фарбники і забезпечувати належний догляд за волоссям після хімічного впливу на них.

До речі, на думку дослідників з Іспанії, сивина є ніяк не ознакою старіння, а показником чудового стану здоров'я! Вивчивши життя диких кабанів, учені дізналися, що у тварин з сивою шерстю в організмі знаходиться менша кількість пошкоджених клітин, ніж у володарів звичайного кольорового забарвлення. Крім того, відсутність у волоссі меланіну знижує вірогідність розвитку раку. Учені стверджують, що одержані дані можна сміливо застосовувати до людей, оскільки у даного виду тварин пігмент того ж типу, що й у людини, повідомляє сайт http://100news.net/.

Тепер при виявленні перших сивих волосинок варто тільки порадіти за своє здоров'я і, не нарікаючи на старість, що починається, записатися в найближчий салон краси на процедуру фарбування. Прийшов час нових можливостей, адже відтепер можна міняти свій образ від місяця до місяця і вельми кардинально!

 

Оновлено 03.12.2012 07:00
 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org