Самое популярное

Партнери


Home Новини Силіконові груди під час мамографії можуть вибухнути
Силіконові груди під час мамографії можуть вибухнути PDF Друк E-mail
Автор: yourhealthspace.org   
18.08.2004 08:54

Управління з контролю якості харчових продуктів і лікарських засобів (FDA) попередило жінок, яким в груди вводили силіконові або соляні імплантанти, про можливі проблеми під час мамографії - рентгенівського дослідження тканини молочної залози.

У базі даних FDA накопичилися 66 свідчень про різні ускладнення під час або після проведеня цієї поширеної діагностичної процедури.

У більшості випадків (62,1 відсотка) імплантант просто розривався під час мамографії, причому це справедливо як для імплантантов з наповнювачем у вигляді гелю, так і з наповнювачем у вигляді фізіологічного розчину. Серед інших неприємностей - біль під час процедури, неможливість проведення мамографії (молочну залозу необхідно покласти на спеціальні підставки рентгенівського апарату), пізнє виявлення раку молочної залози, "захованого" за імплантантом (а за силіконом можуть виявитися захованими від 22 до 83 відсотків тканини залози).

У одному випадку в грудній залозі на межі тканини і імплантанта на шостий день після мамографії утворилася гематома.

А в другому з описаних випадків через пізнє виявлення ракового процесу збереження життя пацієнтки стало можливим лише після повного видалення молочних залоз і яєчників, куди метастазувала пухлина, крім того жінка була піддана хіміотерапії і пересадці кісткового мозку.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org