Самое популярное

Партнери


Home Новини Студенти-медики практикуватимуться на пацієнтах поліклінік
Студенти-медики практикуватимуться на пацієнтах поліклінік PDF Друк E-mail
Автор: yourhealthspace.org   
06.07.2011 08:26

Міністерство охорони здоров'я і соціального розвитку Росії вирішило, що сучасні студенти медичних вузів не володіють достатнім часом для практичної підготовки до майбутньої роботи. Для виправлення цієї ситуації вирішено змінити освітні стандарти.

Студенти-медики за новими програмами вже на молодших курсах займатимуться практичною підготовкою, а відразу після закінчення вузу зможуть займатися професійною діяльністю в поліклініках на посадах дільничного терапевта, дільничного педіатра або амбулаторного стоматолога.

Це означає, що до 2017 року відбудеться відмова від інтернатури, і дипломованому фахівцю буде тільки необхідно одержати акредитацію для конкретних видів діяльності.

Передбачений також новий принцип післядипломної освіти, коли залежно від профілю медичної спеціалізації, в період від 2 до 5 років фахівець поетапно одержуватиме допуск до окремих видів медичних операцій, відповідно, вже після першої акредитації випускник може дістати можливість працювати в своїй сфері, в обсязі одержаної акредитації.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org