Самое популярное

Партнери


Home Новини Інтенсивні фізичні навантаження шкідливі для серця
Інтенсивні фізичні навантаження шкідливі для серця PDF Друк E-mail
Автор: Олена ДВОРАК   
03.12.2012 07:04

Приємні новини для ледарів: виявляється, зайва старанність у спортивному залі і на бігових доріжках приносить не користь, а шкоду.

Кардіологи із США попереджають, що біг підтюпцем буде корисний, тільки якщо займатися ним не більше години і бажано не щодня, а 2-5 разів на тиждень.

Відвідуючи фітнес-клуб, потрібно пам'ятати про те, що займаючись фізичними навантаженнями більше години в день, ви наражаєте на небезпеку своє серце, пише спортивний портал http://sportbest.info/. Тому заняття спортом, як і все інше в нашому житті, вимагає помірності. Багато любителів бігу із задоволенням беруть участь у різних марафонах. Проте лікарі попереджають, що такі заходи повинні бути не дуже частими. Крім того, як з'ясувалося, користь бігу не залежить від його швидкості, і той, хто біжить поволі, нітрохи не програє в плані здоров'я, тому, хто біжить швидше.

У результаті лікарі констатували, що інтенсивні тренування потрібні тільки професійним спортсменам. А тим, чия мета полягає тільки в здоровому способі життя, досить займатися по годині від 2 до 5 разів на тиждень.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org