Самое популярное

Партнери


Home Новини Спорт корисний для інтелекту
Спорт корисний для інтелекту PDF Друк E-mail
Автор: Юлія ДАХНО   
03.12.2012 07:25

Краса, що вимагає жертви, змушує прекрасну стать робити все що завгодно, лише б зберегти свою привабливість. Найпростішим і напопулярнішим засобом омолоджування і зміни зовнішності є ін'єкції ботокса. Проте у цієї процедури недавно виявили серйозний побічний ефект – зниження розумових здібностей пацієнтів.

Американськими дослідниками було зроблене сенсаційне відкриття: представниці прекрасної статі дурнішають після застосування ботулотоксину. Причина таких змін полягає в блокуванні нормальної роботи м'язів обличчя. Відсутність активності лицьової міміки порушує функціонування головного мозку, через що виникають проблеми з відтворенням мови і її сприйняттям.

Що ж робити, щоб зберегти красу? Замінити уколи ботокса на ін'єкції вуглекислого газу! Нові розробки учених у сфері краси довели, що після такої процедури зникають зморшки і темні круги під очима. Секрет уколів полягає в тому, що вуглекислий газ, потрапляючи під шкіру, проникає у кров. Організм реагує на це виділенням додатковою кількістю кисню і несе його по всьому тілу, приділяючи особливу увагу ділянкам, куди потрапив засіб під час ін'єкції. Завдяки цьому поліпшується кровообіг і виробляється колаген. Процедура омолоджування вважається щадною, адже для проколів застосовуються дуже тонкі голки. Один недолік у таких уколів краси – наявність побічних явищ ще не вивчено.

Що ж, тоді доведеться робити уколи ботокса. А як же бути з інтелектом? Вихід є – заняття спортом! Як довели канадські учені, регулярні тренування роблять жінок розумнішими!

Чотиримісячний експеримент дозволив в черговий раз упевнитися у користі фізичних навантажень для організму людини. Група піддослідних прекрасної статі старше 45 років, які страждали від зайвої ваги і вели малорухливий спосіб життя, в ході дослідження двічі в тиждень одержувала аеробне навантаження (тренувалася на велотренажерах або займалася з обважнювачами). Через 4 місяці у всіх учасниць експерименту було помічене зниження маси тіла, зростання витривалості і поліпшення інтелекту. Всі показники здоров'я (стан серця, швидкість потоку крові в мозку та ін.) і IQ у піддослідних були зміряні перед початком експерименту і після його закінчення. Як вважають учені, збільшені здібності ухвалювати блискавичні рішення і покращені розумові функції були одержані завдяки активізації мозкового кровообігу під час тренувань.

Тепер ми точно знаємо, що займатися спортом важливо і для здоров'я, і для інтелекту. А ось робити ін'єкції краси чи ні – питання індивідуального характеру, резюмуєсайт про пластичні операції http://allrhinoplasty.info/. Тут вже вам вирішувати: бути привабливою чи розумною.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org