Самое популярное

Партнери


Home Новини Названо найкращі для здоров`я види спорту
Названо найкращі для здоров`я види спорту PDF Друк E-mail
Автор: Administrator   
29.10.2021 07:49

Експерти Ощадпослуг: йога, танці, біг, прогулянки та розтяжка підтримують організм здоровим


Опитані фахівці сервісу Ощадпослуги нагадали, що регулярне фізичне навантаження допомагає довше залишатися здоровим. Багато видів спорту дозволяють підтримувати організм, повідомляє агентство «Прайм».

Експерти назвали види спорту, які позитивно впливають на організм: серед них — йога, танці, біг, піші прогулянки та розтяжка. Наприклад, регулярні заняття йогою зміцнюють серце, а також покращують кровообіг. Така розслаблююча вечірня практика допоможе налаштуватися на сон та покращить його якість.

Танці також зміцнюють здоров`я, роблячи тіло сильнішим, покращуючи м`язову функцію та сприяючи розвитку гнучкості та балансу. «Крім того, танці позитивно впливають на когнітивні здібності та навіть покращують пам`ять», — наголосили фахівці.

Позитивно впливає на роботу легень та серцево-судинної системи біг. Такі заняття є способом боротьби з депресією та стресом, як і піші прогулянки. Вони служать найпростішим способом зменшити зайву вагу, а також дозволяють знизити потяг до солодкого і запобігають утворенню артриту.

«Дуже часто люди займаються розтяжкою лише перед бігом та виконанням інших фізичних вправ. Однак розтяжка може стати самостійною спортивною активністю. Щоденна практика дозволяє м`язам залишатися гнучкими та сильними, а також допомагає впоратися з м`язовою напругою», — підсумували експерти.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org