Самое популярное

Партнери


Home Новини Американці почали строгіше ставитися до сперми
Американці почали строгіше ставитися до сперми PDF Друк E-mail
Автор: yourhealthspace.org   
09.11.2001 08:20

Американські фахівці у сфері репродукції людини заявили, що існуючі сьогодні критерії чоловічого безпліддя, запропоновані Всесвітньою організацією охорона (ВООЗ) здоров'я, вимагають перегляду. Вони не відображають декількох важливих характеристик сперми, що призводить до помилок в лікуванні.

За стандартами ВООЗ, зразок "нормальної" сперми повинен містити 20 мільйонів сперматозоїдів на міллілітр, причому не менше половини повинні бути живим. На думку учених з медичного центру університету Рочестера (Rochester), правильні критерії повинні обов'язково враховувати форму і вид сперми.

Вони пропонують провести дві межі - плодючості, тобто здатності до запліднення, і безплідності сперми. Між ними розміщується "сіра зона" з сумнівними результатами.

Здатною до запліднення пропонують рахувати сперму, що містить не менше 48 мільйонів сперматозоїдів на міллілітр, понад 63 відсотків повинні бути рухомі, понад 12 відсотків мати типовий вигляд. Нижня межа "сірої зони" - це менше 13,5 мільйонів сперматозоїдів, з яких менше 32 відсотків рухомі, і менше 9 відсотків мають типовий вигляд. Критерії були вироблені за результатами обстеження 1,5 тисяч чоловіків, частина з яких була безплідна.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org