Самое популярное

Партнери


Home Новини Учені в Німеччині заявили про випадок лікування СНІДу
Учені в Німеччині заявили про випадок лікування СНІДу PDF Друк E-mail
Автор: yourhealthspace.org   
04.06.2011 09:16

У Німеччині лікарі Геро Х'юттер і Томас Шнайдер оголосили про випадок повного зцілення від вірусу СНІДу. Їх пацієнт Тімоті Рей Браун з 1995 року був хворий на СНІД, а з 1999 і лейкемією, тобто раком кісткового мозку.

Спочатку Геро Х'юттер прагнув вилікувати його саме від лейкемії шляхом пересадки кісткового мозку, проте при підборі донора він вирішив узяти людину, у якої є мутація Delta 32. Дякуючи їй люди стають стійкими до ВІЛ-інфекції. Якщо Delta 32 успадковується від обох батьків, то ВІЛ не може «чіплятися» до клітин, тому що блокується клітинний рецептор CCR5, який служить для шкідливого вірусу «вхідними воротами». Така мутація є приблизно у 1% населення Землі, і якщо обидва батько володіють нею, то ВІЛ такій людині не страшний.

Перед операцією Браун пережив складний курс знищення заражених клітин кісткового мозку і блокування власної імунної системи. Відзначимо, що для 20-30% пацієнтів ця процедура закінчується летальним результатом. Також йому довелося відмовити від ліків, які він застосовував для лікування наслідків роботи вірусу СНІДу в організмі. Через 20 місяців після операції лікарі діагностували повне лікування як від раку кісткового мозку, так і від синдрому набутого імунодефіциту людини.

Далеко не всі колеги Х'юттера і Шнайдера готові визнати факт успішного знищення ВІЛ-інфекції в організмі людини, більш того, і вони, і самі лікарі не можуть рекомендувати сам цей спосіб для масової медицини як украй складний і ризикований. Проте цей приклад може послужити новим стимулом для розробки генетичних методів боротьби з «чумою ХХ століття».

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org