Самое популярное

Партнери


Home Новини Малазійців перевірятимуть на СНІД перед весіллям
Малазійців перевірятимуть на СНІД перед весіллям PDF Друк E-mail
Автор: yourhealthspace.org   
29.10.2001 06:47

Людям, які збираються одружитися або вийти заміж в малайзійському штаті Джохор (Johor), незабаром доведеться проходити обов'язковий тест на СНІД. Це рішення було ухвалено ісламською радою штату і вступить у законну силу 13 листопада. Таким чином, запровадження правила співпаде з міжнародним днем боротьби зі СНІДом.

Ця вимога стосується людей, які хочуть поєднатися шлюбом з мусульманином зі штату Джохор, причому вона стосуєється і тих, хто живе в інших штатах, і тих, хто приймає іслам для того, щоб одружитися. Навіть якщо наречений і наречена виїдуть в інший штат, для укладення шлюбу їм доведеться пред'явити довідку.

Спочатку у рішення духовних лідерів були супротивники, які заявляли, що воно порушує права людини, проте, як відзначив один з авторів цього рішення, їх вдалося переконати і перетворити з супротивників на прихильників. За його словами, саме в Джохорі спостерігається найвища в країні захворюваність СНІДом - вісім тисяч випадків на рік.

Якщо чоловік або жінка виявляться ВІЛ-позитивними, вони повинні будуть пройти тримісячний курс лікування, в ході якого з ними також обговорюватиметься ситуація, що створилася. Їх партнер буде повідомлений про хворобу, і пара зможе сама ухвалити рішення, будуть вони одружуватися чи ні.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org