Самое популярное

Партнери


Home Новини Шлюб сприяє одужанню при онкологічних хворобах
Шлюб сприяє одужанню при онкологічних хворобах PDF Друк E-mail
Автор: yourhealthspace.org   
24.06.2011 08:09

При раку товстої кишки шанси на одужання істотно підвищуються, якщо ви пперебуваєте у шлюбі. Цей висновок опублікували американські учені.

Одружені пацієнти, запевняють автори дослідження, мають на 14% менше шансів померти. Цей ефект розповсюджується в рівній мірі на чоловіків і жінок. Більше того, користь шлюбу полягає і в тому, що одружені люди діагностували хворобу на ранішій стадії і віддавали перевагу активним формам лікування.

Дослідники припускають, що емоційна і фізична підтримка чоловіка чи дружини відіграють позитивну роль в боротьбі з хворобою. Догляд за хворим з боку близької людини прискорює одужання.

Раніше публікувалися дослідження, які стверджують, що чоловіки з раком простати мали вищу якість життя порівняно зі своїми неодруженими колегами по нещастю. Вони переживали почуття «духовного благополуччя», що виражалося в меншій кількості побічних ефектів від лікування і менш високому рівні тривожності. Втім, давно відомо, що шлюб істотно продовжує тривалість життя чоловіків і чи не скорочує його у жінок.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org