Самое популярное

Партнери


Home Новини Дієтолог назвала максимальну денну дозу шоколаду
Дієтолог назвала максимальну денну дозу шоколаду PDF Друк E-mail
Автор: Administrator   
01.09.2022 12:18

На день можна з'їдати не більше 20 грамів темного шоколаду без шкоди для здоров'я та фігури, розповіла лікар-гастроентеролог, дієтолог Нурія Діанова. Максимальну денну дозу шоколаду вона назвала у розмові з Ura.ru.

Дієтолог зазначила, що у темному шоколаді має утримуватися від 50 відсотків какао-бобів. За словами Діанової, норма 20 грамів діє за умови, що харчування у людини збалансоване. «Тобто це одна п'ята частина плитки, або три квадратики. Або ж можна з'їдати три маленькі цукерки, але не більше. Можна шоколад з'їсти за раз, можна розділити на три їди», — пояснила Діанова.

https://postup.info/sitemap-1.html

Лікар звернула увагу, що солодке варто їсти лише після основного прийому їжі. «Тобто має корисний обід чи сніданок, він з'їв основні компоненти — кашу, шматок сиру, якісь фрукти чи овочі. І до чашки кави, не більше 200 мілілітрів, щоб травлення було оптимальним, він додав одну цукерку чи шматочок шоколаду», - сказала Діанова. Таким чином, продовжила вона, вдасться уникнути різкого стрибка глюкози. Якщо ж часто пити чай з цукерками, незалежно від їди, можна спровокувати набір ваги та розвиток діабету, попередила Діанова.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org