Самое популярное

Партнери


Home Новини Рецепти шаоліньських ліків з'являться в Інтернеті
Рецепти шаоліньських ліків з'являться в Інтернеті PDF Друк E-mail
Автор: yourhealthspace.org   
05.08.2004 06:26

Фармацевтичне управління Шаоліньського монастиря недавно вирішило опублікувати в Інтернеті декілька сотень секретних рецептів лікувальних і оздоровчих ліків, які складалися ченцями Шаоліня впродовж останніх півтора тисяч років, повідомляє Xinhua.

Шаоліньський монастир, створений 1500 років тому в горах Суншань провінції Хенань, відомий не тільки як центр китайського буддизму, але і як колиска шаоліньської школи китайського бойового мистецтва "ушу".

Крім того, монастир славиться своїми лікувальними і оздоровчими методиками. Шаоліньське фармацевтичне управління було створене на початку XIII століття, і лікарі-ченці головним чином безкоштовно лікували тих, що звертаються по допомогу в монастир віруючих і жителів довколишніх районів.

Згідно з історичними документами, спочатку фармацевтичне управління мало в своєму розпорядженні лише декілька сотень рецептів, що зберігаються від всіх в таємниці, але в першій половині XX століття кількість рецептів перевалила за тисячу.

Проте вся рецептура зберігалася в строгому секреті і винести хоч би один рецепт за стіни монастиря було практично неможливо. Говорять, що шаоліньське зілля чинило прямо-таки чудодійний ефект в лікуванні різних травм.

У вогні пожежі 1928 року в монастирі згоріли майже всі сутри, буддійський канон, трактати з бойового мистецтва "ушу", книги з медицини і рецепти, що збиралися більше 1000 років, а уціліла частина потрапила до приватних рук. З тиого часу Шаоліньськеє фармацевтичне управління перестало існувати.

Тепер світова громадськість отримає рідкісну можливість своїми очима побачити секретні шаоліньські рецепти, які будуть відкрито опубліковані на web-сайті Шаоліньського монастиря.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org