Самое популярное

Партнери


Home Новини Британська журналістка вирішила випустити книжку про радянські санаторії
Британська журналістка вирішила випустити книжку про радянські санаторії PDF Друк E-mail
Автор: Administrator   
25.03.2016 07:24
Британська журналістка Мар'ям Омиди (Maryam Omidi) запустила на краудфандинговій платформі Kickstarter кампанію зі збору коштів на фотоальбом про залишилися з радянських часів, але все ще працюють санаторіях. Про це повідомляється на сайті проекту на Kickstarter.

Планується, що в книзі The Last Resort: The Strange Beauty of Soviet Sanatoriums з'являться матеріали про здравниці Росії, України, Казахстану, Грузії та інших країн.

Оміді заявила, що для підготовки книги їй знадобиться 15,1 тисяча фунтів (21,3 тисячі доларів). На момент публікації матеріалу було зібрано 5,3 тисячі фунтів (6,4 тисячі доларів). Збір коштів закінчиться 20 квітня.

За словами Оміді, ідея книги прийшла до неї під час подорожі до Таджикистану на початку 2015 року. Тоді вона зупинилася в санаторії Ходжі Обі Гарм, відомому своїми радоновими ваннами.

Крім журналістки, в експедицію також відправляться шість фотографів, серед яких володарка премії World Press Photo Клодін Доурі, документальний фотограф з Москви Ольга Іванова, петербурзький документаліст Єгор Рогальов та інші.
 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org