Самое популярное

Партнери


Home Новини РПЦ і Мінздоровсоцрозвитку вирішили разом боротися з наркоманією
РПЦ і Мінздоровсоцрозвитку вирішили разом боротися з наркоманією PDF Друк E-mail
Автор: yourhealthspace.org   
08.07.2011 08:59

Міністерство охорони здоров'я і соціального розвитку Росії підписало угоду про співпрацю з Російською православною церквою.

Пріоритетними напрямами спільної роботи, згідно з угодою, є боротьба з наркоманією і алкоголізмом, абортами, розповсюдженням СНІД, зміцнення інституту сім'ї, захист материнства і дитинства.

Також договір передбачає підготовку сестер милосердя і добровольців для роботу в лікарнях і організаціях соціального обслуговування.

Крім того, на РПЦ ляже функція із духовно-етичному вихованню медичних освітніх установ, що вчаться. Церква і міністерство вважають за необхідне боротися з незаконним цілительством.

Міністр охорони здоров'я і соціального розвитку Тетяна Голікова подякувала патріарху Кирилу: «Виражаємо щиру вдячність вам і РПЦ за ту роботу, яка зроблена, за те, що ви допомагаєте нам відродити краще, відновити духовність і моральність».

Сьогодні, 8 липня, в Росії відзначають день день сім'ї, любові і вірності. Також ця дата є днем пам'яті православних покровителів шлюбу - святих Петра і Февронії Муромських.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org