Самое популярное

Партнери


Home Новини Подано новий перспективний метод лікування раку
Подано новий перспективний метод лікування раку PDF Друк E-mail
Автор: Administrator   
16.09.2022 07:12

Американські вчені спільно з колегами з Канади знайшли новий перспективний метод лікування раку, що ґрунтується на фотодинамічній терапії. Результати роботи представлені у Journal of Medicinal Chemistry.

Незважаючи на високу ефективність хіміотерапії, яка здатна врятувати життя, вона діє далеко не на всіх пацієнтів і не за всіх видів раку. У новому дослідженні автори представили спосіб лікування за допомогою впливу певних видів світла на ракові клітини, які стійкі до існуючих методів лікування.

Ця технологія полягає у використанні точно спрямованого світла лазера, який активує лікарський препарат, що вбиває клітини пухлини. Часто схожий спосіб застосовувався в лікуванні меланоми, але впливати на глибші пухлини, наприклад, молочної залози, було важко. Використання червоного світла дозволяє проникати глибоко в тканини, завдаючи мінімум шкоди здоровим клітинам, оскільки він має найдовшу хвилю і найнижчу потужність.

У ході експериментів медики вплинули двофотонним світлом - метод, коли дві невеликі частинки світла потрапляють в одну і ту ж мить в одну точку. Це дозволило ще більше подовжити хвилю, зменшити її силу, що знищило ракові клітини, стійкі до хіміотерапії.

Раніше співробітники Каліфорнійського університету в Сан-Франциско представили препарат, що помічає ракові клітини для імунної системи.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org