Самое популярное

Партнери


Home Новини Прищі захищають від інфекцій і раку
Прищі захищають від інфекцій і раку PDF Друк E-mail
Автор: yourhealthspace.org   
05.11.2001 07:43

Вугри можуть захищати людину від інфекцій і ракових пухлин. Як встановили британські учені, що займаються проблемою захворювань шкіри в університеті Лідса (Leeds), бактерія Propionibacteria acne, яка викликає вугри, одночасно мобілізує імунну систему на захист організму.

Цей мікроб стимулює клітини крові, відомі як T-лімфоцити, які грають одну з ключових ролей в захисті організму від бактерій, вірусів і ракових клітин. Як розповів один з авторів дослідження Енн Йді (Anne Eady), є докази, що у людей, які страждали від вугрів, рідше зустрічаються деякі пухлини.

Команда учених під керівництвом доктора Йді займається проблемою вугрів, які можуть з'являтися вже в дитячому віці. Вони розробляють тест, який допоможе виявити дітей з групи ризику і рано почати лікування. Проте, на думку дослідника, це може мати і негативні наслідки.

"Можливо, що вугри - це та ціна, яку ми платимо за оптимальну роботу природних захисних механізмів, - говорить доктор Енн Йди. - Якщо боротися з вуграми, можливо, в майбутньому доведеться заплатити велику ціну, коли підвищуватиметься захворюваність деякими формами раку".

Вугри є захворюванням волосяних фолікулів. У кожної людини є залози, які виробляють шкірне сало. При його надмірному виробленні, виходу може важко, так що фолікул стає ідеальним місцем для розмноження Propionibacteria acne. В результаті виникає запалення.

Звіт про це відкриття був опублікований у свіжому номері Microbiology Today.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org