Самое популярное

Партнери


Home Новини Прибирання будинку шкідлива для жіночого здоров'я
Прибирання будинку шкідлива для жіночого здоров'я PDF Друк E-mail
Автор: Administrator   
04.10.2016 17:08

Представницям прекрасної статі потрібно більш обережно ставитися до виконання домашніх справ. Прибирання будинку є причиною того, що у жінок болі в спині і шиї з'являються на 4 роки раніше, ніж у чоловіків.

Це та сама причина, що дозволяє відмовитися від виконання домашніх справ, яку багато жінок чекали століттями. Науково доведено, що прибирання будинку шкідлива для жіночого здоров'я. Виявляється, представниці прекрасної статі стикаються з болями в спині і шиї в більш молодому віці у порівнянні з чоловіками. Експерти вважають, що однією з основних причин цього явища можна назвати виконання домашніх справ.

До інших факторів ризику відносяться модні туфлі на високих підборах і об'ємні дизайнерські сумочки, які жінки тягають на собі по багато годин поспіль. Що ж стосується чоловіків, то у них болю в спині і шиї найчастіше є наслідком фізичних навантажень. Проведене у Великобританії дослідження за участю 2 000 чоловік показало, що жінки вперше стикаються з болями в спині і шиї вже в 28 років.

У чоловіків середньостатистичний вік виникнення подібних недуг визначений у 32 роки. Представники обох статей поскаржилися на те, що основною причиною появи даних болю є перенесення ваги. На другому місці неправильна постава. При цьому 36% жінок, які страждають від болів в спині і шиї, звинувачують у них прибирання будинку, і лише 24% чоловіків призводять дану причину.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org