Самое популярное

Партнери


Home Новини Індійці використовують презервативи не за призначенням
Індійці використовують презервативи не за призначенням PDF Друк E-mail
Автор: yourhealthspace.org   
13.08.2004 07:58

Мільйони безкоштовно поширюваних серед жителів Індії презервативів використовуються не за призначенням, пише Telegraph. Мета роздачі презервативів - боротьба зі СНІДом і заборона зростання населення, проте кмітливі індійці застосовують латексні вироби абсолютно не за прямим призначенням.

Найбільш поширене застосування - гідроізоляція дахів, зміцнення доріг і навіть прикрашування традиційного індійського одягу - сарі. Окрім цього презервативи розфарбовують і надувають як дитячі кульки, використовують для перенесення води. В армії солдати використовують презервативи як захисні чохли для зброї.

Таким чином, тільки чверть з півтора мільярдів щорічно вироблюваних в Індії презервативів використовуються за призначенням, зазначається у звіті фахівців з Медичного університету короля Георга (King George's Medical University).

900 мільйонів з них повинні роздаватися жителям країни безкоштовно для профілактики інфекцій і оберігання від вагітності, але величезна кількість презервативів через халатність чиновників потрапляють, наприклад, в будівельну галузь, де з них роблять міцне дорожнє покриття та ізоляцію для дахів.

Тисячі презервативів використовують щодня кравці, поліруючи презервативами з мастилом золоті і срібні нитки, якими прикрашають сарі.

А тим часом, за оцінками міжнародних експертів, в світі відчувається брак презервативів.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org