Самое популярное

Партнери


Home Новини Створеной пластир, що зменшує післяопераційні рубці
Створеной пластир, що зменшує післяопераційні рубці PDF Друк E-mail
Автор: yourhealthspace.org   
30.05.2011 13:17

Американські учені із Стенфордського університету протестували пластир, який зменшує утворення рубців на місці післяопераційних ран.

Для створення такого пластиру використовувався силіконовий полімер, який зменшував напругу, що виникає при механічній дії на нього. До складу пластиру також входять тефлонові листи, покриті речовиною, що приклеюється під тиском. Завдяки своїм властивостям, пластир туго натягує шкіру навколо рани і перешкоджає деформації її країв. В результаті зменшується зростання сполучної тканини і утворення келоїдного рубця в місці пошкодження. Винахід було успішно протестовано на початку на лабораторних тваринах, а потім на групі добровольців.

Матеріал був випробуваний на дев'яти пацієнтах, які перенесли пластичні операції з видалення жирових відкладень з подальшою підтяжкою шкіри живота (абдомінопластика). Половина кожної з дев'яти операційних ран була оброблена стандартним методом, а інша заклеєна новим пластиром. Через 8 і 12 місяців після початку експерименту результати були оцінені двома групами, одна з яких складалася з пластичних хірургів, а в іншу входили добровольці, що не є медичними фахівцями. У обох випадках рубці, що утворилися під пластиром, були визнані менш вираженими, ніж шрами в іншій частині рани.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org