Самое популярное

Партнери

 Люблю порно видео бесплатно смотреть на ПорноЛеди.ми
Home Новини Експерти рекомендують купувати дітям прості моделі телефонів
Експерти рекомендують купувати дітям прості моделі телефонів PDF Друк E-mail
Автор: yourhealthspace.org   
15.06.2011 15:03

Лариса Походзей, провідний науковий співробітник НДІ медицини праці РАМН, порадила купувати дітям найпростіші мобільні телефони, щоб мінімізувати несприятливу дію електромагнітного випромінювання, сприйнятливість до якого дитячого організму особливо велика.

Вона відзначила, що мобільний зв'язок працює на біологічно активних частотах, а оскільки розмір голови дитини менший, то ця обставина підвищує проникнення електромагнітних полів.

Через це необхідно купувати дітям найпростіші телефонні апарати, без додаткових функцій та ігор, тільки для зв'язку з батьками, - рекомендує експерт.

Торкаючись питання знаходження дитиною за комп'ютером, провідний науковий співробітник НДІ медицини праці РАМН вважає, що діти повинні знаходитися перед монітором 15-30 хвилин на день, залежно від віку. Дорослі користувачі можуть працювати за комп'ютером до шести годин, але при цьому кожної години необхідно робити перерви тривалістю не менше 15 хвилин.

Для зниження шкідливої для здоров'я дії електромагнітного випромінювання на людський організм експерт рекомендувала купувати техніку, що має санітарно-епідеміологічну оцінку і санітарно-епідеміологічне заключення про безпеку для здоров'я. Крім того, електроприлади треба розміщувати на безпечних відстанях від користувачів. Комп'ютер бажано заземляти. Це призводить до зниження рівня електромагнітних полів в приміщенні, де він розташований, відзначила Походзей.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org