Самое популярное

Партнери


Home Новини Глава ФСКН призвав частіше вживати петрушку в їжу
Глава ФСКН призвав частіше вживати петрушку в їжу PDF Друк E-mail
Автор: yourhealthspace.org   
03.06.2011 09:00

Глава Федеральної служби із контролю за обігом наркотиків Віктор Іванов прокоментував у Раді Федерації недавню ініціативу глави Росспоживнагляду Геннадія Оніщенка щодо заборони петрушки кучерявої. Глава ФСКН відзначив, що заборона стосується тільки насіння цієї рослини і не розповсюджується на листя петрушки, які традиційно уживаються в їжу. Саму петрушку він назвав корисним продуктом ізакликав частіше вживати її в їжу.

Заборона на насіння петрушки була викликана тим, що з них можна одержувати кодеїнвмістиме масло, яке використовується при приготуванні дезоморфіну — високотоксичного наркотика, що синтезується кустарним способом в наркокпритонах квартирного типу. Сировиною є кодєїнсодержащие ліки, які продаються в звичайних аптеках. Зростання продажів в аптеках такого роду препаратів повністю корелює із зростанням відомих ФСКН наркопритонів, а 90% наркоманів-новачків — дезоморфінщики, запевняє Віктор Іванов. Він також заявив про те, що чекає розпорядження уряду про заборону продажу без рецептів кодеїнвмістимих препаратів.

Проте необхідно сказати, що петрушка кучерява, рекомендована до вживання Віктором Івановим, — це дворічна рослина, що розмножується насінням. Насіння це купується весною і на початку літа городниками і дачниками в значному обсязі, і не зовсім зрозуміло, як ФСКН збирається адмініструвати ринок цих потенційно небезпечних речовин.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org