Самое популярное

Партнери


Home Новини Новий перинатальний центр в Челябінську буде введений в експлуатацію у липні 2016 року
Новий перинатальний центр в Челябінську буде введений в експлуатацію у липні 2016 року PDF Друк E-mail
Автор: http://yourhealthspace.org   
07.09.2014 17:32

Про це повідомив віце-губернатор Євген Редін на розширеному засіданні регіонального штабу Загальноросійського народного фронту.

Проблема із спорудженням перинатального центру виникла через суперечки Федеральної антимонопольної служби Росії з регіональним міністерством будівництва. ФАС двічі наказувала анулювати підсумки конкурсу з вибору генпідрядника на проектування і спорудження об'єкта.

Порушення вбачалося у тому, що одна і та ж фірма і створює, і реалізує проект. Але після того, як Арбітражний суд Москви визнав претензії ФАС необгрунтованими, контракт з переможцем аукціону був укладений.За словами Євгена Редіна, на території медмістечка вже готовий будівельний майданчик з винесенням інженерних мереж. Складений докладний графік зведення об'єкта. Ведеться проектування фундаменту, будівництво якого почнеться 1 жовтня. До цього часу будуть готові архітектурно-планувальні рішення з компоновки приміщень. Проектно-кошторисна документація всієї будівлі повинна пройти державну експертизу в січні.

Учасники регіонального штабу ОНФ запитали про кадри. Євген Редін пояснив, що цією проблемою займається обласне міністерство охорони здоров'я. Частину вакантних посад займуть співробітники того, що вже діє у області перинатального центру (він, до речі, продовжить свою роботу як один з корпусів), але будуть потрібні і нові фахівці.

Відповідаючи на питання членів штабу, Редін запевнив, що будівництво об'єкта ніяк не пошкодить міському бору, оскільки йдеться про майданчик на території медичного містечка.

Оновлено 07.09.2014 17:50
 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org