Самое популярное

Партнери


Home Новини Названоспосіб визначити наявність проблем із печінкою за кольором долонь
Названоспосіб визначити наявність проблем із печінкою за кольором долонь PDF Друк E-mail
Автор: Administrator   
05.02.2022 19:08

Лікарі попередили, що при проблемах із печінкою на долонях з'являються червоні плями.

Фахівці американської Клініки Майо назвали спосіб, що дозволяє визначити наявність у людини проблем із печінкою. За їхніми словами зробити це можна, звернувши увагу на колір долонь, повідомляє «Медик Форум».

Вони попередили, що однією з найпоширеніших нині патологій із печінкою є жирова хвороба. Через неї людина може почуватися втомленіше, ніж зазвичай, крім того виникає неприємне відчуття у верхній правій частині живота. Якщо запустити ситуацію, це призведе до виникнення неалкогольного стеатогепатиту, який загрожує цирозом печінки, що завдає незворотних ушкоджень.

Лікарі запевняють, у ряді випадків, коли пацієнт має проблеми з печінкою, включаючи потенційно небезпечні для життя, на долонях, найчастіше в нижній їх частині, під великим пальцем, можуть з'являтися червоні плями. При натисканні на ділянку почервоніння на деякий час зникає, а потім з'являється знову. Медики рекомендують у разі виникнення цього «тривожного дзвінка» терміново звернутися за допомогою до лікаря, оскільки це може говорити про значне погіршення стану печінки.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org