Самое популярное

Партнери


Home Новини ООН заявила про епідемію неінфекційних хвороб
ООН заявила про епідемію неінфекційних хвороб PDF Друк E-mail
Автор: yourhealthspace.org   
21.06.2011 07:41

ООН оголосила основними причинами смертей у світі не інфекції, а неінфекційні захворювання. До їх переліку відносяться рак, діабет, хвороби серця і легенів.

У доповіді експертів ООН ці групи захворювань названі причиною 2/3 смерті у світі. При цьому поширеність цих захворювань швидко збільшується, приносячи світовій економіці чи не трильйонні втрати. Автори доповіді вважають, що поки світова спільнота концентрувала увагу на боротьбі з інфекційними типами захворювань на зразок СНІДу, малярії, туберкульозу, неінфекційні захворювання стали фактично новою епідемією.

Відзначимо тут, що якщо лікування інфекційних хвороб є фактично технічною проблемою підбору необхідного антибіотика, то ті ж захворювання серця пов'язані з набагато більш загальними речами, такими як структура харчування, спосіб життя, екологічна ситуація. Регулювати їх набагато складніше і головне, дорожче, ніж винайти новий антибіотик.

Експерти прогнозують зростання смертності від неінфекційних захворювань до 2030 року до 52 мільйонів осіб, при тому, що у 2008 від них померло 36 мільйонів, 80% яких припадає на країни, що розвиваються. Тут, щоправда, не наголошується, при якій чисельності населення планети до 2030 року прогнозуються ці цифри, що не дозволяє оцінити динаміку у відсотках.

Ситуацію посилюють також зростання тютюнокуріння, неправильне харчування, зловживання алкоголем і дефіцит фізичної активності.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org