Самое популярное

Партнери


Home Новини Віра в Бога – нові ліки від депресії
Віра в Бога – нові ліки від депресії PDF Друк E-mail
Автор: Аліна ВОДНИК   
29.04.2013 06:31

Нове дослідження, проведене у Белмонті, штат Массачусетс, показало, що віра в Бога може стати ефективним засобом від важкої депресії, а також здатна позбавити людей від психічних захворювань. У дослідженні, яке тривало протягом року, брали участь 159 пацієнтів. Метою цього дослідження було вивчення взаємозв'язку між рівнем пацієнта віри в Бога, надіями на лікування і фактичними результатами лікування.

Кожного учасника просили оцінити ступінь його віри, а також очікування результатів лікування за п'ятибальною шкалою. В результаті виявилось, що ті пацієнти, які не вірять або практично не вірять в Бога, гірше піддавалися лікуванню у порівнянні з віруючими людьми. У дослідженні, опублікованому в науковому журналі «Journal of Affective Disorders», на основі результатів висловлено припущення, що люди з помірним і високим рівнями віри у вищі сили значно швидше виліковуються від психіатричних захворювань в порівнянні з тими, хто не вірить в Бога незалежно від релігійної приналежності.

Віра не тільки покращує психологічне благополуччя, але значно знижує рівень депресії і намір завдати собі шкоди. Крім того, дослідження показалося, що ті пацієнти, які молилися, рідше страждали від пневмонії і потребували меншого медикаментозного лікування.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org