Самое популярное

Партнери


Home Новини Заняття коханням позбавляють від ревматоїдного артриту
Заняття коханням позбавляють від ревматоїдного артриту PDF Друк E-mail
Автор: Юлія ДАХНО   
29.04.2013 06:50

Здавалося б, що, страждаючи від ревматоїдного артриту, практично неможливо займатися сексом. Проте насправді пацієнтам з такою хворобою це просто необхідно. Дослідники з американського університету у Філадельфії виявили, що саме фізична близькість здатна значно полегшити симптоми недуги і зменшити больові відчуття навіть в запущених важких випадках.

Ревматоїдний артрит руйнує суглоби організму, особливо в колінній, тазостегновій ділянках і нижній частині спини. Суглоби застигають, і біль може стати майже нестерпним. Після опитування сотні хворих ревматоїдним артритом Джордж Е. Ерліх, фахівець, який займається проблемами цього захворювання, виявив, що 70 відсотків пацієнтів повідомили, що вони відчували менший біль при артриті після сексу.

Учений припустив, що біль стихає тому, що сексуальне збудження стимулює надниркові, які виробляють кортизон, а це зменшує запалення, який є причиною болю в уражених суглобах. Оскільки сексуальне збудження є ключовим чинником, безпосередньо сам статевий акт не так вже необхідний для полегшення болю в суглобах.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org