Самое популярное

Партнери


Home Новини Виявлено найнебезпечніший вид м'яса
Виявлено найнебезпечніший вид м'яса PDF Друк E-mail
Автор: Алла ТОПОРІВСЬКА   
29.04.2013 06:37

Дослідники проаналізували понад 33000 випадків захворювань харчового походження і виявили, що яловичина і курка викликають більшу кількість госпіталізацій, ніж інші види м'яса. При цьому куряче філе, шинка і ковбаси пов'язані з найменшим ризиком хвороб харчового походження. Група учених для свого дослідження використовувала урядові дані про спалахи отруєнь за останні 12 років. В аналізі «брали» участь такі шкідливі збудники, як сальмонелла, кишкова паличка та ін.

Щоб обчислити, яке м'ясо можна було віднести до групи ризику, учені спостерігали, яке саме стало причиною госпіталізації. Деякі види м'яса можуть стати причиною хворобливого стану, але не важкого. Таким чином, відразу після яловичини і курки, як найбільш небезпечні, йдуть індичка і стейки, в категорію середнього ризику потрапили шашлики і барбекю зі свинини. Сальмонелла і кишкова паличка – це патогенні мікроорганізми, які потрапляють в м'ясо під час забою і переробки, і вони стають причиною третини захворювань.

По темі: Британські експерти визнали безпечність м'яса клонованих тварин

Що стосується інших мікроорганізмів, то вони утворюються в ході неправильного приготування їжі і недостатньої температури. Крім того, мікроорганізми можуть розповсюджуватися і при тривалому терміні зберігання, що неприпустимо для м'ясної продукції. Не дивлячись на те, що кури схильні до великої кількості захворювань, основна причина отруєнь – це неправильне приготування і термін зберігання. Що стосується яловичини, то головним збудником залишається кишкова паличка через неякісний забій і обробку м'яса.

По темі: Хочеш жити менше – їси м'ясо

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org