Самое популярное

Партнери


Home Новини Підраховано реальну кількість калорій, необхідних щодня
Підраховано реальну кількість калорій, необхідних щодня PDF Друк E-mail
Автор: Ольга ПРИМАКОВА   
29.04.2013 06:55

Згідно з даними ВООЗ, рекомендована представницям прекрасної половини людства щоденна доза калорій становить 1200. Проте британський дієтолог Боб Харпер, автор книг з питань харчування і схуднення, спростував цю теорію. Він наполягає, що жінкам, які хочуть схуднути, необхідно вживати значно менше: близько 800 калорій на день, якщо вони серйозно налаштовані на втрату ваги. В той же час Боб Харпер запевняє, що в низькокалорійній дієті перевага повинна віддаватися овочам, причому в необмеженій кількості, оскільки, за словами чоловіка, від брокколі не товстіють.

Завдяки розробленій ним дієті гарантується схуднення на близько 10 кілограмів всього за три тижні. Першим правилом є забезпечення потрібною кількістю трьох основних макроелементів: білків, вуглеводів і жирів. На сніданок, згідно з цим режимом харчування, варто спожити близько 180 калорій, на перекушування після сніданку – 265-270 калорій, на обід – 85 калорій, на вечерю – 260 калорій (включаючи келих червоного вина).

Причому 40 відсотків калорій повинно виходити з білків, 40 відсотків – з вуглеводів, решту 20 відсотків – з жирів. Автор розробленої дієти стверджує, що низькокалорійна дієта приводить до позитивних метаболічних змін, що є однією з головних причин схуднення.

Джерело: http://rightfeeds.net/

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org