Самое популярное

Партнери

 Купити електрообігрівач тут.
Home Новини Як можна дізнатися про проблеми з серцем
Як можна дізнатися про проблеми з серцем PDF Друк E-mail
05.02.2012 10:32

Як можна дізнатися про проблеми з серцемОрганізм – єдина система, в якій проблеми з одним органом можуть виявлятися симптомами в іншій області. Вчені виділили ознаки, за допомогою яких різні органи можуть побічно вказувати на проблеми з серцем, що є у людини.

Порушення дихання уві сні

Хропіння може бути ознаками підвищеного ризику розвитку цукрового діабету, артеріальної гіпертензії і серцевої патології. Хоч хропіння уві сні і є поширеним явищем, до нього не варто відноситися, як до норми. Увага до цієї проблеми може допомогти своєчасному виявленню небезпечного захворювання.
Алопеція

Облисіння залежить не тільки від статі, віку, спадковості і гормонального фону. Порушення кровопостачання шкіри голови перешкоджає нормальному живленню волосяної цибулини, що знижує швидкість росту волосся і його здатність до регенерації. Якщо у людини є проблеми із системою кровообігу, зокрема пов'язані із серцевою патологією, рано чи пізно це може привести до облисіння.

Сексуальна дисфункція

Причина цього симптому та ж, що і у випадку з облисінням. Річ в тому, що статеві органи і шкіра голови – це перші органи, які відчувають дефіцит живлення при порушеннях кровообігу. На жаль, людина, що зіткнулася з проблемами в інтимній сфері, може так глибоко зануритися в переживання із цього приводу, що на інші симптоми серцевої патології просто не зверне увагу.

Головний біль

Мігрень пов'язана із спазмом судин головного мозку. Є наукова теорія, яка зв'язує судинні спазми в одному органі з виникненням подальших спазмів в інших частинах тіла. Якщо у людини з'являються безпричинні напади вираженого головного болю хоч би двічі в місяць – це ознака підвищеного ризику розвитку серцевих захворювань.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org