Самое популярное

Партнери


Home Новини Британкам встановлювали грудні імплантати, виготовлені з промислового силікону
Британкам встановлювали грудні імплантати, виготовлені з промислового силікону PDF Друк E-mail
03.02.2012 11:30

Британкам встановлювали грудні імплантати, виготовлені з промислового силіконуХірурги Великобританії виступили проти реклами пластичних операцій, вважаючи, що вона потрібна тільки тим клінікам, які не можуть заслужити репутацію якістю своєї роботи. Британські чиновники прислухалися до заклику хірургів, реклама пластичної хірургії незабаром може бути заборонена.

Є дані, що в Британії близько п'ятдесяти тисяч жінок живуть, перенісши у минулому операцію по установці силіконових імплантатів французького виробництва. Репутація фірми-виробника вельми сумнівна, їх продукт відрізнявся низькою якістю. Для виробництва імплантатів використовувався промисловий силікон, який був призначений для виробництва матраців. Він розкладається в тілі людини, провокуючи розвиток різних захворювань, зокрема онкологічних. Проте реклама привернула в клініки для імплантації «матрацного» силікону безліч жінок.

Французьким жінкам неякісні імплантати обіцяють замінити безкоштовно. Британкам повезло менше, їм пропонують видалити небезпечний силікон і замінити його на новий, якісний за додаткову платню. Обурені жінки намагалися добитися правди, проте отримали тільки пораду вирішувати проблему з клінікою, яка встановлювала неякісну продукцію. Але цей шлях вирішення питання тупиковий, оскільки багатьох клінік, які працювали в цій області 10 років тому, вже не існує.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org