Самое популярное

Партнери

 "AkridaClub" akridaclub правила здорового питания
Home Новини Як пережити мороз людям з серцевими захворюваннями
Як пережити мороз людям з серцевими захворюваннями PDF Друк E-mail
03.02.2012 10:28

Як пережити мороз людям з серцевими захворюваннямиСеред всіх людей, що мають проблеми з серцево-судинною системою, першими відчують настання холодів ті, хто страждає ішемічною хворобою серця. Коли людина із стенокардією вдихає морозне повітря, це може привести до больового нападу, навіть якщо фізичне навантаження у цей момент незначне.

«Сердечникам» рекомендується перед виходом на свіже повітря в мороз завчасно приймати препарати, які містять нітрат або, як мінімум, обов'язково взяти їх із собою на вулицю. Щоб організм встиг адаптуватися до низької температури, можна перед виходом з під'їзду, трохи постояти біля дверей.

Люди, страждаючі артеріальною гіпертензією, також відчувають зміну погоди і настання холодів. Річ в тому, що в мороз знижується атмосферний тиск, що сприяє перепадам артеріального тиску. Навіть у тих, хто звик жити з високим артеріальним тиском, він може знизитися. Люди починають відчувати себе погано, перестають приймати звичні гіпотензивні ліки, через що артеріальний тиск після різкого зниження може так само різко піднятися.

Особливо важко переносять перепади тиску люди немолоді, оскільки їх судини вже не такі еластичні, як в молодості. Немолодим настійно рекомендується обмежувати фізичну активність в холодну погоду, не здійснювати різких рухів і зміни положення тіла, а також уточнити у лікуючого лікаря дозування препаратів, які щодня приймаються.

Навіть ті люди, які мають здорові судини і серце, в морозну погоду можуть відчувати серцебиття, слабкість. Особливо це може стосуватися жінок, які мають ознаки анемії або що дотримуються дієти.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org