Самое популярное

Партнери


Home Новини Лікарі рекомендують забути про дієту в морозні дні
Лікарі рекомендують забути про дієту в морозні дні PDF Друк E-mail
02.02.2012 12:26

Лікарі рекомендують забути про дієту в морозні дніПід час сильних холодів дієтологи рекомендують не захоплюватися дієтами. Якщо в холодний час організм не одержує достатню кількість їжі, зокрема жирної і висококалорійної, занепад сил забезпечений. Недаремно в раціоні жителів Крайньої Півночі обов'язково присутня м'ясна, жирна їжа. Саме вона дає організму ту енергію, яка йому потрібна для нормальної терморегуляції.

Якщо має відбутися тривале перебування на свіжому повітрі, а за вікном мороз, то у жодному випадку не можна виходити з будинку, відчуваючи почуття голоду. Окрім чергової їди вдома, можна взяти з собою термос з гарячим напоєм, наприклад, чаєм або какао. Вживання міцних напоїв на морозі навпроти вкрай небажано. Спиртне створює лише ілюзію тепла, за якою можна не помітити ризик загального переохолодження або навіть обморожень.

Рекомендований раціон в морози складається із щільного сніданку, обіду з гарячим супом і легкої вечері. Останню їду можна зробити калорійнішою, якщо в житловому приміщенні теж холодно.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org