Самое популярное

Партнери

 купоны ebay
Home Новини Артеріальний тиск необхідно вимірювати на двох руках
Артеріальний тиск необхідно вимірювати на двох руках PDF Друк E-mail
02.02.2012 11:22

Артеріальний тиск необхідно вимірювати на двох рукахЗвичайно лікарі під час огляду вимірюють артеріальний тиск тільки на одній руці пацієнта. Проте між результатами вимірювання тиску на правій і лівій руці можуть бути розбіжності. Ця різниця не є варіантом норми, вона вказує на захворювання серцево-судинної системи.

Різниця в показниках артеріального тиску, що становить 15 і більше міліметрів ртутного стовпа, може вказувати на зміни в артеріях, по яких кров прямує в нижні кінцівки.
Якщо різниця в показниках вище 10 мм ртутного стовпа, це може бути сигналом про оклюзію підключичної артерії – патології, що є частою причиною інсультів.

Вчені з Великобританії провели дослідження, в результаті якого був встановлений зв'язок між різницею в показниках артеріального тиску на лівій і правій руці і підвищенням ризику смерті від захворювань серцево-судинної системи на 70 %. Автори дослідження наполягають на необхідності проведення вимірювань на обох руках при лікарському огляді незалежно від передбачуваного діагнозу.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org