Самое популярное

Партнери


Home Новини Марихуана безпечніше для здоров'я, ніж звичайні сигарети
Марихуана безпечніше для здоров'я, ніж звичайні сигарети PDF Друк E-mail
16.01.2012 12:07

Марихуана безпечніше для здоров'я, ніж звичайні сигаретиПеріодичне куріння марихуани не робить негативного і тривалого впливу на працездатність легенів, в порівнянні з тютюнокурінням, повідомили американські дослідники з Університетів Алабами і Каліфорнії.

Вчені провели дослідження, в якому взяли добровільну участь 500 чоловік, що палили сигарети і які вживали наркотик. У всіх випробовуваних вимірювали об'єм легенів і те, наскільки вони заповнювалися повітрям. Протягом наступних 20-ти років обстеження повторювалося кілька разів. Таким чином, дослідники з'ясували, що стан людей, котрі палять звичайні сигарети, помітно погіршало, тоді як у тих, хто вживав марихуану, залишалося без змін. Виключенням стали тільки ті люди, які вживали наркотик у великих кількостях.

Експерти дійшли висновку, що вживання марихуани здебільшого абсолютно нешкідливо для людини. Варто відзначити той факт, що учасники дослідження в середньому палили марихуану тільки 2-3 рази на місяць, тоді як звичайні курці згадували про сигарети близько восьми разів на день, підкреслили фахівці.

Також ми раніше повідомляли, що марихуана допоможе справитися із стресом і тривогою.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org