Самое популярное

Партнери


Home Новини Учені знайшли спосіб зупинити посивіння волосся
Учені знайшли спосіб зупинити посивіння волосся PDF Друк E-mail
19.06.2011 07:17

Американські учені знайшли спосіб подолати один з головних індикаторів старіння – сивину. Про це повідомляє The Telegraph.

Згідно з інформацією, фахівці виявили в організмі людину спеціальний білок, модифікувавши який, можна буде назавжди забути про сивину.

Раніше вважалося, що колір волосся визначається тільки волосяними фолікулами стволових клітин, що працюють в поєднанні з особливими клітинами шкіри (меланоцитами), які виробляють пігмент меланін.

Тим часом, результати недавніх досліджень показали, що на колір волосся впливає також особливий білок під назвою Wnt. Останній координує пігментацію, що відбувається у фолікулах і меланоцитах. Саме брак білка Wnt в меланоцитах змушує волосся сивіти.

Як розповів ЗМІ професор Маюмі Іто з Медичного центру нью-йоркського університету, якщо піддати Wnt генетичним змінам, можна буде зупинити процес посивіння. За словами ученого, такий експеримент був з успіхом проведений на мишах.

«Ми сподіваємося, що крім посивіння, зможемо подолати захворювання, в розвитку яких беруть участь меланоцити. Зокрема, меланому», – відзначив Маюмі Іто.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org