Самое популярное

Партнери


Home Новини У США померла людина, якій вперше в світі було імплантовано повністю штучне серце
У США померла людина, якій вперше в світі було імплантовано повністю штучне серце PDF Друк E-mail
01.12.2001 07:00

У місті Луїсвілл (штат Кентуккі) у п'ятницю помер Роберт Тулз - перша в світі людина, якій було імплантовано повністю штучне серце.

За повідомленнями американських ЗМІ, смерть 59-річного Тулза є наслідком його хронічної хвороби і не має відношення до операції з імплантації серця. За словами лікарів, у Тулза почався рясний крововилив в черевній порожнині, що супроводжувався припиненням функціонування ряду внутрішніх органів.

Як повідомлялося раніше, унікальна операція з пересадки повністю штучного серця з титану і пластика була здійснена в Єврейському госпіталі Луїсвілла на початку липня і закінчилася успішно. Тулз страждав цілою низкою серйозних захворювань, і лікарі висловлювали боязку надію, що після операції він проживе хоч би місяць. Проте Тулз жив зі штучним серцем 151 день.

Механічне серце "АбіоКор", яке виробляяється компанією "АбіоМед Інкорпорейтед" і яке було імплантоване Тулзу, працює на акумуляторі, розташованому поза людським тілом. Крім цього, "АбіоКор" забезпечений внутрішніми батареями, розрахованими на роботу протягом 30 хвилин у тому випадку, коли "власнику" штучного серця необхідно відключитися від зовнішнього джерела живлення. "АбіоКор" вважається новим досягненням в розробці штучного серця, оскільки на відміну від попередніх апаратів невеликий акумулятор, який живить його енергією, передає електричний сигнал без допомоги дротів, які проходять через шкіру, що значно знижує ризик інфекції.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org