Самое популярное

Партнери


Home Новини Монгольські учені розробили вакцину та імунні сироватки для профілактики і лікування худоби від сибірської виразки
Монгольські учені розробили вакцину та імунні сироватки для профілактики і лікування худоби від сибірської виразки PDF Друк E-mail
14.11.2001 05:56

Монгольські учені розробили вакцину та імунні сироватки для профілактики і лікування худоби від сибірської виразки. У створенні цих препаратів брали участь фахівці інституту соціального здоров'я, сільгоспуніверситету і національного центру з вивчення і попередження природних осередкових захворювань".

Вакцина та імунні сироватки від сибірської виразки випускатиме біокомбінат поблизу Улан-Батора. З введенням в дію цього виробництва Монголія зможе повністю забезпечити внутрішні потреби країни.

Вогнища захворювання худоби сибірською виразкою реєструються в Монголії останні 40-50 років практично щорічно. Держава була змушена витрачати великі кошти на закупівлю вакцини, в основному, в Росії, для щеплень худоби від цієї хвороби. Використання вітчизняного препарату наполовину знизить витрати на вакцинацію худоби.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org