Самое популярное

Партнери


Home Новини Іспанські фармацевти закликають не піддаватися паніці у зв'язку з сибірською виразкою в США
Іспанські фармацевти закликають не піддаватися паніці у зв'язку з сибірською виразкою в США PDF Друк E-mail
17.10.2001 05:25

Іспанська асоціація фармацевтів закликала іспанців не піддаватися паніці у зв'язку з сибірською виразкою і пам'ятати, що це захворювання виліковне.

Асоціація нагадує, що в Іспанії ця хвороба давно відома, минулого року зареєстровано 35 випадків захворювання, в основному серед тваринників. Всі хворі успішно вилікувалися, відзначили в асоціації.

Головне, нагадують іспанські лікарі, правильно підібрати для лікування потрібний тип антибіотика, а не приймати будь-який, що зберігається в домашній аптечці.

Тим часом, багато організацій лікарів Іспанії скаржаться на те, що ніхто не стурбований тим, щоб ознайомити їх із заходами, які повинні прийматися, щоб швидко і безпомилково визначати сибірську виразку. Міністерство охорони здоров'я заявило, що вжило всі необхідні заходи проти бактеріологічних атак з боку терористів.

В Іспанії вже зафіксовані численні випадки посилки конвертів з білим порошком, проте при дослідженні було встановлено, що це або крохмаль, або яка-небудь інша нешкідлива речовина. Іспанська влада попередила, що піддаватиме виявлених "жартівників", які посилають такі конверти, дуже великим штрафам.

 


Працюємо для Вас http://yourhealthspace.org